Dyrektor działu projektowania usług w CODE Design, gdzie jest zaangażowany w rozwój oferty klientów w oparciu o service design oraz w audyty wzornicze.

Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. z wykorzystania narzędzi procesu design thinking, zarządzania zespołami, projektowania prezentacji multimedialnych oraz z tematu grywalizacji. W 2014 r. i w 2015 r. współorganizował i prowadził warsztaty w ramach lokalnych edycji Design Thinking Week, a w 2015 i 2016 r. w ramach Katowice Service Jam. Współorganizator i koordynator wieczornych spotkań Design Thinking MeetUp Katowice. Od wielu pracuje w obszarach związanych z realizacją projektów finansowanych z Unii Europejskiej.

Posiada certyfikat zarządzania projektami PRINCE2 Foundation oraz IPMA D. Ukończył m.in. dwa poziomy szkoły trenerów, a także “Kurs projektowania usług” na ASP w Katowicach oraz “The Greenhouse – service design training” w National Centre for Product Design and Development Research (PDR) w Cardiff.

W wolnych chwilach czyta książki – na zmianę biznesowe i fabularne – słucha muzyki i gra w karty z serii Magic: The Gathering.