KIELCE

10 – 11.05.2017

W dniach 10 – 11 maja 2017 w Kielcach odbędą się dwa bezpłatne warsztaty Design Thinking organizowane przez Kielecki Park Technologiczny. W ramach warsztatów uczestnicy będą pracowali nad tematyką budowania społecznej odpowiedzialności na przykładach firm zlokalizowanych w Parku.

Zakres warsztatów:
  • Wprowadzenie
  • Prezentacja firmy – case
  • Design thinking – What is, What if, What Wows, What works?
  • w tym: Co-creation, Brainstorming, Visualization, Storytelling, Mind Mapping, Personas, Prototypes
ŚRODA 10.05.2017 , godz. 9.30-14.00 – Warsztat zamknięty dla młodzieży
Warsztat dedykowany jest uczniom z Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach,
miejsce: Kielecki Park Technologiczny, sala: Business Hub, rekrutacja zamknięta; 
CZWARTEK 11.05.2017, godz. 9.30-14.00 – Warsztat otwarty
Warsztat dedykowany wszystkim chętnym, zainteresowanym metodyką DT oraz tematyką odpowiedzialności społecznej,
miejsce: Politechnika Świętokrzyska, Rektorat i Biblioteka główna, sala.34, zgłoszenia na warsztat przyjmujemy mailowo na adres: ack@tu.kielce.pl

ZAPRASZAJĄ

LABEL1

KIELCE

Kierownik działu projektów rozwojowych i Energetycznego Centrum Nauki w Kieleckim Parku Technologicznym, doktorant. Ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym międzynarodowymi, krajowymi i lokalnymi z programów: Central Europe, Erasmus+, TEMPUS IV, URBACT, INTERREG III B CADSES NCBiR i inne. Członek Świętokrzyskiej Rady Innowacji. Animator projektów badawczo-rozwojowych. Ekspert Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości.

KIELCE

Pracownik Działu Projektów Rozwojowych w Kieleckim Parku Technologicznym. Ukończyła studia związanie z zarządzaniem oraz studia podyplomowe o kierunku International Management o specjalności: Zarządzanie Projektami Europejskimi (EU – Project Management).

Posiada ponad trzyletnie doświadczenie w realizacji projektów współfinasowanych z UE oraz doświadczenie jako koordynatorka w projektach skoncentrowanych na łączeniu nauki z biznesem.  Wielokrotnie odpowiadała za koordynację, organizacje i promocje imprezy, dobrze znanej w środowisku studenckim i naukowym, czyli Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Koordynatorka konkursu na najlepszy pomysł biznesowy Startup Roadshow we współpracy z funduszem kapitałowym Black Pearls Investments Sp. z o.o. Sama również zajmuję się prowadzeniem szkoleń w zakresie opracowania biznesplanu.

Gdzie?

1. Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

sala: Business Hub

2. Politechnika Świętokrzyska

al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

Rektorat i Biblioteka główna, sala.34

Dla Kogo?

Warsztat zamknięty: młodzież z ZPSP w Kielcach

Warsztat otwarty: wszyscy chętni

 

Kontakt

Joanna Rudawska

662 217 318
joanna.rudawska@technopark.kielce.pl

Kielecki Park Technologiczny

PARTNERZY

Share This