KATOWICE

09.05 – 10.05.2017

9 i 10 maja 2017 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędą się bezpłatne warsztaty Design Thinking organizowane przez Fundację na Rzecz Inteligentnego Rozwoju oraz Koło Naukowe Zarządzania MENEDŻER. Uczestnicy poznają w praktyce podstawy Design Thinking pracując nad realnym wyzwaniem. Temat posłuży jako pretekst do wyjścia w miasto, obserwacji i rozmowy z użytkownikami, żeby następnie zdefiniować ich potrzeby. Podczas drugiego dnia uczestnicy stworzą prototypy rozwiązań i go przetestują. W organizacji wydarzenia wspierają nas biuro strategiczno-projektowe CODE Design oraz restauracja włoska LEN ARTE.

Dodatkowo, 9 maja odbędzie się 6 edycja Design Thinking MeetUp Katowice. Design Thinking Meetup Katowice to seria spotkań, w ramach których przy kawie/herbacie/piwie mamy okazję poznać ciekawe przykłady pracy zgodnie z metodyką Design Thinking.

Natomiast, w czwartek tj. 27.04.2017 r.  o godzinie 15:20 odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach wydarzenie wprowadzające do Design Thinking Week.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPRASZAJĄ

LABEL1

KATOWICE

Dyrektor działu projektowania usług w CODE Design, gdzie jest zaangażowany w rozwój oferty klientów w oparciu o service design oraz w audyty wzornicze.

Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. z wykorzystania narzędzi procesu design thinking, zarządzania zespołami, projektowania prezentacji multimedialnych oraz z tematu grywalizacji. W 2014 r. i w 2015 r. współorganizował i prowadził warsztaty w ramach lokalnych edycji Design Thinking Week, a w 2015 i 2016 r. w ramach Katowice Service Jam. Współorganizator i koordynator wieczornych spotkań Design Thinking MeetUp Katowice. Od wielu pracuje w obszarach związanych z realizacją projektów finansowanych z Unii Europejskiej.

Posiada certyfikat zarządzania projektami PRINCE2 Foundation oraz IPMA D. Ukończył m.in. dwa poziomy szkoły trenerów, a także “Kurs projektowania usług” na ASP w Katowicach oraz “The Greenhouse – service design training” w National Centre for Product Design and Development Research (PDR) w Cardiff.

W wolnych chwilach czyta książki – na zmianę biznesowe i fabularne – słucha muzyki i gra w karty z serii Magic: The Gathering.

KATOWICE

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończyła Wydział Finansów i Ubezpieczeń na kierunku Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia i studia podyplomowe w zakresie prawa w ochronie zdrowia (Uniwersytet Śląski) oraz funduszy unijnych (Uniwersytet Jagielloński). Zawodowo związana z prywatnym sektorem ochrony zdrowia. Obecnie również asystent w Katedrze Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Opiekun Koła Naukowego Zarządzania „Menedżer”.

KATOWICE

absolwentka pracowni Projektowania Komunikacji Społecznej na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W pracy dyplomowej podjęła temat projektowania społecznego przy pomocy metodologii design thinking. Uczestniczyła w takich projektów jak: „Design w terenie – Bytom Bobrek” czy „Kurs projektowania usług”. Została wyróżniona w konkursie „Grywalizacja. Zrób to sam” oraz uczestniczyła w wystawie absolwentów ASP „dizajn jest dla ciebie” podczas Silesia Bazaar. Zgadza się ze stwierdzeniem „Design jest dla ludzi” i dąży do tego by w każdym projekcie w centrum stawiać użytkownika jako eksperta. Wolontariuszka Fundacji na rzecz Inteligentnego Rozwoju.

Po ukończeniu studiów skupia się na rozwijaniu własnej pracowni projektowej. W której między innymi pracuje nad własną kolekcją mebli. Ciągle szukająca niestandardowych rozwiązań. Zafascynowana Azją i nurkowaniem. Marzy o tym by zwiedzić kiedyś cały świat.

KATOWICE

Posiada bogate doświadczenie m.in. w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej, tworzeniu projektów, wniosków aplikacyjnych, biznesplanów, ocenie wniosków oraz zarządzaniu projektami. Posiada również szeroką wiedzę z zakresu przedsiębiorczości (w tym akademickiej), transferu wiedzy, innowacji oraz źródeł finansowania pomysłów. Aktywny przedsiębiorca, ekspert, doradca, szkoleniowiec, dydaktyk oraz początkujący coach. W latach 2011 – 2014 związany z Parkiem Naukowo-Technologicznym TECHNOPARK GLIWCE Sp. z o.o, m. in. jako koordynator projektów w obszarze Regionalnej Strategii Innowacji, obserwatoriów specjalistycznych i przedsiębiorczości akademickiej. Na swojej drodze spotkał zarówno dobre realizacje, jak i wiele nienajlepszych, w DT widzi szansę na efektywne rozwiązywanie realnych problemów.

Szczęśliwy mąż i ojciec 2 synów, pasjonat użyteczności ICT w życiu codziennym.

Gdzie?

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

ul. Bogucickiej 3a (budynek “B”)

Dla Kogo?

Dla wszytskich chętnych

Kontakt

Mateusz Góra

603 216 580

mateusz.gora@fundacjair.pl

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (budynek "B")

PARTNERZY

Share This